Güvenli Ödeme

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), aidat ve etkinlik katılım ücretlerini kredi kartı ile gerçekleştirmek isteyen siz üyelerinin/hizmet alıcılarının bu ödemelerini en güvenli şekilde tamamlamaları için en son teknolojileri kullanmaktadır. Sitemiz kanalıyla gerçekleştireceğiniz ödemelerde güvenlik kaygılarınızı unutun.
Üyelik veya ödeme aşamasında paylaştığınız, kişisel tüm bilgileriniz koruma altındadır. DEİK, sistemimiz ile paylaşacağınız hiç bir özel bilginin, üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmayacağını garanti eder. DEİK' de kredi kartı bilgileriniz yalnızca ödeme işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.
Kişisel bilgilerinizle sistemimiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemler "https://portal.deik.org.tr/" üzerinden gerçekleştirilir. Bu esnada tarayıcınızdaki adres çubuğunun başında "Http" yerine " Https" ibaresi görünür. Bu şekilde bağlantı kurduğunuzda, bilgiler sadece sizinle DEİK arasında okunabilecek şekilde şifrelenir.
deik.org.tr tüm dünyada geçerliliğe sahip en yüksek 2048 Bit güvenlik standartlı olan SSL sertifikasına sahiptir.
Bu güvenlik sertifikasına sahip sitelerde yapacağınız tüm işlemler çok sıkı güvenlik prosedürlerinden geçmektedir. Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız güvenli adımlarda adres çubuğunuzda firma bilgisi ve sağ tarafta “Kilit” İşareti Görünür. Bu güvenli veri gönderim alanında olduğunuzun göstergesidir. (Farklı browserlarda bu görünüm farklı olacaktır.)