Türkiye-Afrika III. Ekonomi ve İş Forumu | Ön Kayıt

TÜRKİYE-AFRİKA III. EKONOMİ VE İŞ FORUMU

21-22 Ekim 2021 | İstanbul Kongre Merkezi (ICC)


Değerli Katılımcımız,

Doldurduğunuz form ön kayıt niteliğindedir. Kaydınızın onaylanması gerektiğini lütfen unutmayınız. Katılım durumunuzla ilgili olarak formda belirttiğiniz e-posta adresine bir bildirim gönderilecektir.

İş görüşmelerinin etkin bir şekilde tertip edilebilimesi için tüm bilgilerinizi doldurmanız önem arz etmektedir.

Daha fazla bilgi, görüş ve önerileriniz için Afrika Bölge Direktörlüğü (africa@deik.org.tr) ile iletişime geçebilirsiniz. 

Katılım ücretleri;

  • DEİK üyesi firmalar için: 1.800 TL
  • DEİK üyesi olmayan firmalar için: 2.250 TL

* Fiyat kişi başı olup fiyata iş görüşmeleri, tercüme desteği, yemekler ve ikramlar dahildir. 


Katılım Koşulları: (1) Etkinlik oturma planı pandemi kurallarına uygun olarak hazırlanmış olup katılımcılar arasında sosyal mesafe olacaktır. (2) Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, kayıt işlemi hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. (3) Organizatör, güvenlik gerekçesi ile ya da başkaca nedenlere istinaden, sebep sunmaksızın kayıt işlemini reddetme hakkına sahiptir. (4) Stant katılımcıları dışında etkinlik alanına promosyon ürün sokulamayacaktır. (5) Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, organizatörün ve etkinlik mekanının belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. (6) Tüm katılımcılarımızın etkinlik alanına gelirken (her iki gün için de geçerlidir) en geç 24 saat öncesinden yapılmış Negatif PCR Testi sonucunu (Aşı Kartı geçerli olmayacaktır) yanlarında bulundurmalı rica olunur. Negatif PCR Testi sonucu olmayan katılımcılarımız etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. (7) Katılımcılar COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. (8) Katılımcılar alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacak olup maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır. (9) Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir.

+
+