Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Teşrifleriyle Nijerya-Türkiye İş Forumu | Kayıt Formu

NİJERYA-TÜRKİYE İŞ FORUMU | 20 EKİM 2021 | ABUJA


Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 19-20 Ekim 2021 tarihlerinde Nijerya’ya resmi bir ziyaret gerçekleştirmesi öngörülmektedir. Bu bağlamda, 20 Ekim 2021 Çarşamba günü, Kurulumuz organizasyonunda ve Nijerya Sanayi, Madencilik ve Tarım Odaları Birliği (NACCIMA) iş birliğinde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Nijerya Federal Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Muhammadu Buhari’nin teşrifleriyle başkent Abuja’da bir İş Forumu gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Söz konusu İş Forumu’na katılım için uçak bileti ve konaklama rezervasyonları katılımcılar tarafından münferit olarak organize edilecek olup,  aşağıda önerilen uçuş ve otel için havalimanı transferi sağlanacaktır.  Program ve etkinlik mekânı bilahare katılımcılara bildirilecektir.

Vize: Vize temin sürecinde katılımcılar için biyometrik bilgi (parmak izi) talep edilmeyecek olup katılımcılarımızın, vize başvurularını Nijerya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği nezdinde yapmaları önemle rica olunur. Vize başvuru formu online doldurulduktan (https://embassynigeriaturkey.com/visassoran) sonra pasaportun Büyükelçiliğe gönderilmesi gerekmektedir. Heyet katılımcıları için ülkeye girişte karantina muafiyeti sağlanacak olup Türk vatandaşları için uygulanan karantinanın seyahat öncesinde kaldırılması beklenmektedir.

Önerilen Uçuş ve Otel Bilgileri

Gidiş

18 Ekim Pazartesi, TK 623 IST-ABUJA, 01.30-05.55 (THY) veya

19 Ekim Salı, TK 623  IST-ABUJA, 01.30-05.55 (THY)

Dönüş

20 Ekim Çarşamba, TK 624  ABUJA-IST, 20.55-05.20 (THY)

Otel: Transcorp Hilton Abuja, 1 Aguiyi Ironsi St, Maitama 900001, Abuja, Nijerya

 

Detaylı bilgi için: Temmuz Yiğit Bezmez | İş Konseyi Koordinatörü

E-posta: africa@deik.org.tr | Tel: 0212 339 50 35


Katılım Koşulları: (1) Ödeme seçenekleri, formu doldurduktan sonra ekrana gelecektir. Ödeme hesaba havale veya kredi kartı ile yapılabilmektedir. Havale ile yapılan ödemelerde açıklama kısmında katılım detayları (katılımcı adı-soyadı ve “Nijerya İş Forumu”) belirtilmelidir. (2) Nijerya için sarıhumma aşısı gerekmekte olup seyahat süresince katılımcılarımızın aşı kartlarını yanlarında bulundurmaları zaruridir. Sarıhumma aşısı ücretsiz olarak Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’ne (www.seyahatsagligi.gov.tr) bağlı seyahat sağlığı merkezlerinde yapılmaktadır. (3) Kovid-19 önlemleri çerçevesinde Nijerya’ya girişte son 72 saat içinde yapılmış negatif PCR test sonucu ibraz edilmesi zorunludur. Ülkeye girişte Türk vatandaşları için uygulanan karantinanın seyahat öncesinde kaldırılması beklenmektedir. (4) Önerilen Vize İşlem Merkezi: Meltem Karaca, Vize Departman Müdürü (GSM: 90 553 807 92 34 / E-posta: meltem@vizeislemmerkezi.com), Uğur Mert, Genel Müdür (GSM:   0544 332 21 55 / E-posta: ugurmert@vizeislemmerkezi.com)

+
+
+